Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

DevOps/Build Engineer (Cloud terület) (B23DO)

  • A hirdetés 9 napja lejárt

A digitális világ egyik leggyorsabban fejlődő SaaS cégéhez keresünk tapasztalt

DevOps mérnök

kollégát. Termékeiket a világ minden országában használják, globális brandet képviselnek.

Pozíció azonosító: B23DO
Munkavégzés helye: Budapest, VI. kerület

Feladatok

  • Magas rendelkezésre állású és mérhető szolgáltatások biztosítása a cég product team-jeinek a világ minden pontján
  • Új technológiák nyomonkövetése
  • Javítások tervezése, végrehajtása és fenntartása az aktuális SDLC-ben
  • A vállalat automatizált rendszerének fejlesztése és optimalizálása
  • A fejlesztői közösség támogatása a legjobb módszerek bevezetésében  (DevOps, Continuous Integration & Continuous Delivery, Cloud native)
  • DevOps tool-okkal kapcsolatos tanácsadás (Git, BitBucket, Artifactory, Jenkins, TeamCity, Docker, Puppet, Jira, Sonar stb.)
  • Bonyolultabb problémák megoldása, hibaelhárítás

Elvárások

  • Nyitott személyiség a globális ügyfélkörrel való kapcsolattartártáshoz
  • A szoftverfejlesztési folyamatok end-to-end ismerete, beleértve a verziókezelést, az automatizálást, a tesztelést, kódolást és security folyamatokat
  • Fejlődésre való igény
  • Erős üzleti szemlélet
  • Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Continuous Integration és Continuous Delivery ismerete
  • Legalább egy script / programozási nyelv ismerete
  • Nyitottság a technológiák és eszközök széles körű használatára
  • Releváns, professzionális szoftverfejlesztési tapasztalat

Előny

  • Tapasztalat Mac és / vagy Mobil fejlesztési környezetben
  • Virtualizációs technológiákkal kapcsolatos tapasztalatok
  • Cloud alapú fejlesztés vagy üzemeltetési tapasztalat
  • Utazási hajlandóság
  • Átfogó ismeretek sörökről és / vagy borokról

Egyéb információ

  • Világszínvonalú szoftverek fejlesztése a kutatási és fejlesztési központok együttműködésében Magyarországon és Bostonban
  • Versenyképes fizetés és juttatások
  • FedEx napok és éves Hackathons, hogy bemutassátok akár a legkülönlegesebb ötleteiket is
  • Workshopok, konferenciák, tréningek és találkozók a szakmai fejlődés jegyében
  • Ingyenes e-könyvek és interaktív angol nyelvtanfolyamok
  • Az iroda a Gozsdu Udvar sarkán található, közvetlenül a budapesti gastroboom közepén
  • Kerékpár- és longboard-barát iroda, “Bring Your Pet to Work”- napok

Helyek VI. kerület
Pest
Kategória IT / Informatika > Programozó, Rendszerfejlesztő, Rendszerintegrátor, Szoftvermérnök
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2018.09.10.
Iratkozzon fel állásértesítőre