Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

DevOps / Rendszerüzemeltető

  • Instalent
  • Budapest, Pest
  • A hirdetés 18 napja lejárt

Változatos informatikai projekteket megvalósító cégünkbe keressük elhívatott új kollegánkat, aki támogatja új, nagy méretű rendszerintegrációs projektek bevezetését, majd azok folyamatos rendszertámogatási feladatait.

Tevékenységünk széleskörű, legfontosabbak az üzemi hírközléshez, illetve komplex rendszerintegrációs projektek szállításához és a célrendszerek üzemeltetéséhez kapcsolódik (országos szintű adatgyűjtő rendszerek, nagyvállalti rendszerintegrációs megoldások, közigazgatási rendszerek szállítása)

Főbb feladataid lesznek...

Biztosítani a különféle projektek működéséhez szükséges, valamint a kulcsrakész üzleti megoldások alapjául szolgáló IT infrastruktúra rendelkezésre állását.

  • IT infrastruktúra kialakítása
  • alkalmazás telepítési feladatok elvégzése
  • integrációs, valamint alkalmazáshibák elemzése és megoldása
  • IT infrastruktúra és alkalmazásüzemeltetési feladatok ellátása
  • üzemeltetési tesztek (backup-restore, failover, stb.) elvégzése
  • hibajavítások és új fejlesztések tesztelésében részvétel

Mire lesz szükséged a sikerhez?

    min. 2 - 3 év hasonló munkakörben megszerzett, vagy az alábbi területekhez kapcsolódó szakmai tapasztalat, nagyvállalati környezetből
    • Alkalmazás fejlesztés/üzemeltetés
    • IT Infrastruktúra fejlesztés/üzemeltetés
    • Műszaki ügyfélszolgálat
  • integrációs, infrastruktúra, migrációs projekt háttér
  • Windows és Linux operációs rendszerek magabiztos ismerete
  • webkiszolgálókkal (nginx, IIS) kapcsolatos üzemeltetési tapasztalat
  • relációs adatbázisok elméleti és gyakorlati ismerete (PostgreSQL, MsSql)
  • alapvető hálózati ismeretek (switching, routing)
  • valamilyen script- vagy programozási nyelv ismerete
  • min. középfokú műszaki (informatikai) végzettség
  • előny: felsőfokú informatikai végzettség, szakirányú főiskola
  • releváns szakvizsgák

Milyen soft skillekkel rendelkezik a leendő kolléga?

    rendszerszemléletű gondolkodásmód (a különféle modulokban képes megtalálni a hibákat és lépéseket tud tenni azok javításra)
  • ügyfélközpontúság
  • megoldás-orientált hozzáállás
  • gyors probléma megoldó képesség
  • motiváltság a tanulásra, önképzésre
  • együttműködési készség
  • logikus gondolkodásmód, folyamatszemlélet
  • kiváló kommunikációs készség
  • képesség egy dinamikus környezetben való munkavégzésre akár önállóan, akár csapatban
Helyek Budapest
Pest
Kategória Elektronika / Telekommunikáció > Helpdesk
IT / Informatika > Rendszerfejlesztő, Rendszergazda, Rendszerintegrátor, Rendszerüzemeltető, Szoftvertesztelő
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.10.25.
Iratkozzon fel állásértesítőre