Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

DevOps mérnök

  • RecruIT Kft.
  • Pest, Budapest, II. kerület
  • A hirdetés 20 napja lejárt

Partnercégünk egy stabil háttérrel rendelkező magyar tulajdonú szoftverfejlesztő cég. Fő tevékenységük egyedi igények alapján fejlesztett pénzügyi szoftverek szállítása- elsősorban hitelminősítés és kockázatelemzés területén.

Pozíció azonosító: B67DM

Munkavégzés helye: Budapest – II. Kerület

Feladatok

  • Szoftverfejlesztési folyamat automatizálás (CI/CD) továbbfejlesztése és működtetése
  • Infrastruktúrára vonatkozó architektúrális döntésekben aktív részvétel
  • Produkciós környezetben való hibakeresés
  • Nagy elosztott rendszerek felügyelete

Elvárások

  • Hasonló munkakörben szerzett legalább 2 év tapasztalat
  • Felsőfokú végzettség informatikai területen
  • CI/CD rendszerek ismerete
  • Rendszeradminisztációs script-ek írása (bash és/vagy Python)
  • Tapasztalat Windows és Linux környezetben
  • Virtualizációs technológiák ismerete (VMware, Docker)
  • Verziókezelő rendszerek ismerete (Git)

Előny

  • Tapasztalat Ansible-vel
  • Tapasztalat Oracle adatbázissal
  • Tapasztalat Cloud technológiákban (pl. AWS, Azure)
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Tesztelési módszertanok ismerete

Egyéb információ

  • Izgalmas, szakértői körben is elismert nívós, innovatív projektek
  • Elhivatott szakmai közösség
  • Stabil hátterű cég
  • Hosszútávú fejlődési lehetőség
  • Családias, kellemes légkör

Helyek Pest
Budapest
II. kerület
Kategória IT / Informatika > Programozó, Rendszerfejlesztő, Rendszerintegrátor, Szoftvermérnök
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.05.07.
Iratkozzon fel állásértesítőre