Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

DEVOPS mérnök

PBS International Kft.
Régió: Budapest

Hozzáadva: 2019.12.03.
Jelentkezési határidő: 2019.12.07.

professional business solutions

Megye:

Budapest

A pozíció leírása:

Amerikai piacra dolgozó, media streaming megoldások fejlesztésével és üzemeltetésével foglalkozó megbízó cégünk részére keresünk Devops mérnök pozícióba munkatársat.

Feladatkör, felelősségek:

Feladatok:

• Amerikai, media orientáltságú, nagy rendelkezésre állású, redundáns rendszerek (főleg multi tier webalkalmazások) építése, monitorozása, performancia analizálása:

Napi és esemény alapú operatív műveletek biztosítása, elemzése és beavatkozása

Tervek és kivitelezési megoldások készítése

Módosítások kivitelezése és leriportolása

• Lehetséges automatizálási feladatok felismerése és kivitelezése

• Feladatok feldolgozása JIRA taszkok alapján

• Belső csapat támogatása CI/CD szempontból

Munkaidő : 8 órás

Esetlegesen telefonkonferenciákba történtő bekapcsolódás az esti órákba szükség esetén, hetente max. 1 alkalom, mely felosztásra kerül a kollégák között.

A munkakör betöltéséhez
szükséges tapasztalat,
végzettség:

Elvárások:

• Minimum erős középszintű angol nyelvtudás írásban és szóban (napi szinten kell használni)

• Cloud technológiák alapos ismerete vagy gyors betanulással történő megismerése:

AWS (EC2, ECS, RDS, NLB, Fargate, SQS, DynamoDB)

Cloudflare (SSL Offload, DNS, WAF)

Azure (minimális használat)

• Linux/Windows Serverek ismerete

• Script nyelvek ismerete (Bash, PowerShell, Python)

• Flexibilitás

• Rendszerszemlélet

Előny:

• .NET Core ismerete

• CD/CI pipelineok kezelése

• VMWare/ESX/Power CLI ismerete

• Proxy, Gateway

• Docker vagy más konténer technológiák ismerete

• SQL Server Clusterek, HA megoldások ismerete, támogatása

• Storage rendszerek felépítése

• GTM/LTM/BGP Hálózati megoldások ismerete

• Monitoring rendszerekben történő jártasság (Orion, Grafana, Prometheus)

Nyelvtudás:

Minimum erős középszintű angol nyelvtudás.

A megbízó cég profilja:

Megbízónk dinamikusan fejlődő vállalat, melynek fő profilja a prémium média streaming megoldások amerikai piacra történő tervezése, fejlesztése és üzemeltetése.

Amit megbízónk kínál:

• Versenyképes, elvárásoknak megfelelő fizetés

• Modern iroda

• Nemzetközi csapat, külföldiekkel történő munkavégzés

• AWS/Cloudflare Enterprise szintű hozzáférés

• Érdekes és színvonalas projektek

• Macbook Pro számítógép

• 1 év után a fizetés mellé bónuszrendszer, ami évi háromszori kifizetést biztosít az év folyamán.

Munkavégzés helye: 14.kerület

Egyéb:

Jelentkezésével Ön hozzájárul az önéletrajzában szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén • előzetes egyeztetés alapján • megbízónknak való továbbításához.

Link megjelenítése

Jelentkezésével Ön tudomásul veszi az adatvédelemre vonatkozó tájékoztatást

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika > Rendszergazda, Szoftvertesztelő
Aktiválás időpontja 2019.12.03.
Iratkozzon fel állásértesítőre