Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

DEVOPS MÉRNÖK (JUNIOR/SENIOR) (14-9466)

HumanField Kft.
Régió: Pest, Budapest

Hozzáadva: 2019.06.23.
Jelentkezési határidő: 2019.07.06.

Nemzetközi szoftverfejlesztő partnerünk részére keresünk munkatársat

DEVOPS MÉRNÖK (JUNIOR/SENIOR)
(14-9466)

pozícióba.

Feladatok:

  • Szoftver infrastruktúra fejlesztése,
  • Automatizált telepítési módszerek kialakítása,
  • Részvétel a szoftver teljesítményének értékelésében,
  • Szoftver rendszerintegráció.

Elvárások:

  • Python programozásban szerzett tapasztalat,
  • Script nyelvek ismerete (Bash, Shell) előny,
  • Aktív angol nyelvtudás,
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés, kiemelkedő juttatási csomag,
  • Innovatív, barátságos munkakörnyezet,
  • Előrelépési lehetőség.

A munkavégzés helye: Budapest

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük,
küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „14-9466”-es referenciaszám feltüntetésével

HumanField Vezető- és Specialistakiválasztó Kft.
Link megjelenítése

Helyek Pest
Kategória IT / Informatika > Programozó, Rendszerfejlesztő, Rendszerintegrátor, Szoftvermérnök
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.06.07.
Iratkozzon fel állásértesítőre