Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

DevOps Engineer (B36DOE)

  • RecruIT Kft.
  • XI. kerület, Pest, Budapest
  • A hirdetés 147 napja lejárt

DevOps Engineer

Magyarország vezető szoftverháza keres világszínvonalú fejlesztési projektekre, fiatalos, dinamikusan fejlődő csapatukba új kollégákat.

Pozíció azonosító: B36DOE
Munkavégzés helye: Budapest - XI. Kerület

Feladatok

  • Build teszt és release automatizált folyamatainak fejlesztése és karbantartása
  • TFS build process és build definíciók karbantartása, fejlesztése
  • Innovatív témában, új termék integrálása
  • Branch struktúra kialakítása, karbantartása
  • Feedback idők optimalizálása
  • Fejlesztői csapatok támogatása, folyamat koordináció
  • Release folyamat optimalizálása

Elvárások

  • Legalább 2 éves releváns szakmai tapasztalat
  • Kommunikációképes  angol nyelvtudás
  • Támogatói szemlélet
  • Programozási ismeretek (Powershell, Batch, C#..)
  • Kiváló kommunikációs képesség

Előny

  • TFS ismeret
  • Git ismeret
  • Német nyelvismeret
  • C# nyelv ismerete
  • Integrátori tapasztalat

Egyéb információ

  • Kihívásokkal teli feladatokon dolgozhatsz nemzetközi környezetben
  • Versenyképes jövedelmet és vonzó juttatási csomagot ajánlunk neked
  • Fiatal, dinamikusan fejlődő csapat része lehetsz
  • Kellemes munkakörnyezetben és biztos munkahelyen dolgozhatsz
  • Utazási lehetőség, nemzetközi tapasztalatszerzés
  • Kötetlen munkarendben dolgozhatsz
  • Szakmai és nyelvi továbbfejlődési lehetőséget biztosítunk

Helyek XI. kerület
Pest
Kategória Elektronika / Telekommunikáció > Automatizálási mérnök
IT / Informatika > Programozó, Rendszerfejlesztő, Rendszerintegrátor
Mérnök / Műszaki > Automatizálási mérnök
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2018.07.31.
Iratkozzon fel állásértesítőre