Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Desktop Támogató Munkatárs

  • Az álláshirdetés 6 napja lett frissítve

Az Invitech egyedülálló tapasztalattal rendelkezik a telekommunikáció, az IT-, adatközponti és felhőszolgáltatások területén. Munkatársat keresünk 11. kerületi munkavégzéssel,

pozíció betöltésére.

Főbb feladatok

  • Informatikai eszközök (Desktopok, laptopok, mobil telefonok) kiadása, telepítése és a felmerülő adminisztratív feladatok ellátása;
  • Felhasználói hibajegyek kezelése és dokumentálása;
  • Hálózati alapfolyamatok támogatása, felmerülő problémák megoldása;
  • Kiemelt vállalati ügyfelek munkájának napi szintű, informatikai támogatása;
  • Projekt koordinációval összefüggő feladatok felelősségteljes ellátása;
  • Intenzív kapcsolattartás a Koordinátorokkal és az ügyfél Help Desk csapatával;
  • Dokumentációk naprakészen tartása, a hiányosságok feltárása és pótlása.

Munkakör betöltésének feltételei

  • "B" kategóriás jogosítvány;
  • Középszintű angol nyelvtudás szóban és írásban;
  • Ügyfélközpontúság;
  • Jó problémamegoldó készség;
  • Kiváló kommunikációs készség;
  • Képesség az önálló munkavégzésre;
  • Csapatmunka iránti igény;
  • Precizitás

Mit kínálunk?

  • Kiemelkedő béren kívüli juttatások;
  • Korlátlan mobil csomag;
  • Nívós ügyfelünknél tapasztalatszerzés;
  • Fiatalos, modern iroda jól megközelítő helyen Budán;
  • Kiemelkedő teljesítmény esetén havi projekt bónusz lehetőség.

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • HP Service Manager rendszer használatában szerzett tapasztalat;
  • Microsoft System Center Configuration Manager használatában szerzett tapasztalat;
  • Linux, és UNIX disztribúciók ismerete;
  • Nagyvállalati környezetben szerzett Desktop támogatási tapasztalat.
Helyek XI. kerület
Budapest
Pest
Kategória Elektronika / Telekommunikáció > Helpdesk
IT / Informatika > Adatbázis adminisztrátor, Rendszeradminisztrátor, Rendszergazda, Rendszerüzemeltető, Számítógéprendszer-adminisztrátor
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.05.29.
Iratkozzon fel állásértesítőre