Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Design Engineer - Esztergom

Man at Work Kft.
Régió: Esztergom, Komárom-Esztergom, Külföld, Luxemburg, Egyesült Államok

Hozzáadva: 2019.09.18.
Jelentkezési határidő: 2019.09.24.

Design Engineer

Feladatok:

  • A vevői igények és követelmények betartása
  • Az előírt határidők nyomon követése, ellenőrzése
  • Terméktervezés (CATIA V5), BOM lista összeállítása
  • APQP dokumentáció elkészítése, naprakészen tartása
  • DFMEA elkészítese
  • Vevői visszajelzések feldolgozása
  • Prototípus gyártás és tesztelés koordinálása
  • Részvétel globális szintű tervezési feladatokban, a beszerzés, gyártás támogatása

Elvárások:

  • Mérnöki diploma (villamosmérnök preferált)
  • Aktív angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • Tervezői gyakorlat CATIA V5 használatában
  • Elektronikai ismeretek, elektronikai termékgyártásban szerzett tapasztalat előny
  • Mobilitás – Külföldi munkavégzésre való hajlandóság (USA, Luxemburg, Japán)

Előnyök:

  • Autóiparban szerzett tapasztalat

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes alapbér
  • Juttatások: Bónusz + cafetéria
  • Stabil, hosszútávú munkalehetőség
  • Szakmai fejlődés, képzések

A munkavégzés helye:

Esztergom – Külföld (Luxemburg, Japán, USA)

Kérjük, küldje el önéletrajzát.

Részletekről érdeklődhet Csabai Zsuzsannánál.

Kattints a jelentkezem gombra és nyerj Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Esztergom
Komárom-Esztergom
Külföld
Luxemburg
Egyesült Államok
Kategória Energetika / Villamosság > Villamosmérnök
Gyártás / Termelés
Külföldi munka
Mérnök / Műszaki > Mérnök, Villamosmérnök
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.08.26.
Iratkozzon fel állásértesítőre