www.cvonline.hu

Department Manager - General Construction

Régió: Budapest

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2018.02.19.
Jelentkezési határidő: 2018.03.21.
Hirdetés azonosító: 1324474
lejárt

Az Ön új cége:

Generálkivitelezési üzletágvezető pozíció nyitott jól ismert, lakóingatlan fejlesztéssel foglalkozó partnerünk csapatában Budapest.

A következő feladatokban számítanak a leendő Generálkivitelezési üzletágvezetőre:

- Generálkivitelezési üzletág kiépítése a cégnél
- Generálkivitelezői csapat felállítása
- Teljes kivitelezési üzletág irányítása
- Generálkivitelezési projektek koordinálása
- A cég képviselete generálkivitelezői oldalról

Mire van szüksége a sikerhez:

- Felsőfokú szakmai végzettség
- Szerkezetépítésben szerzett tapasztalat (legalább 5 év)
- Tárgyalóképes angol nyelvtudás
- Lakóingatlanok kivitelezésében való jártasság
- People management tapasztalat

Mit kell tennie most:

Amennyiben érdekesnek találta a lehetőséget, küldje el jelentkezését a hays.hu weboldalon.