Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Délutáni adatrögzítés

Mind-Diák Szövetkezet
Régió: XVIII. kerület

Hozzáadva: 2019.11.12.
Jelentkezési határidő: 2019.12.05.

A TNT a csomagküldés területén nyújt megbízható szolgáltatásokat ügyfeleinek iparágtól és a vállalat méretétől függetlenül. A 18. kerületi modern, logisztikai elosztó központba várják most diákok csatlakozását a délutáni műszakok támogatására.

Utazás

A munkavégzés helyére legkönyebben vonattal juthatsz el. Ha a Nyugatiból indulsz kb. 20 perc utazási idővel már ott is vagy, az állomástól mintegy 2 perc sétára található az elosztó központ. A vonatra több helyen fel tudsz szállni: Zugló, Kőbánya-Kispest. Erre a távolságra érvényes a budapesti BKK bérleted, használhatod a vonaton is! Ha mégis a buszt választod, a központ megközelíthető Kőbánya-Kispestről a 200E busszal is.

Feladatok:

  • Adatrögzítés
  • Fuvarlevelek rögzítése
  • Szkennelés, fénymásolás
  • Egyéb adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások:

  • Aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Betöltött 17. életév

Amit kínálunk

  • Bruttó 1242 Ft/óra
  • Rugalmas munkaidő
  • Hosszú távú diákmunka
  • Szakmai gyakorlat leigazolása

Munkaidő

  • Hétköznapokon 17.30-21.00 közötti munkavégzés
  • Heti minimum 2-3 alkalom vállalása

Légy szíves töltsd ki a lenti rövid űrlapot, majd nyomd meg a jelentkezés gombot. Keresni fogunk a megadott elérhetőségeiden.

Helyek XVIII. kerület
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Aktiválás időpontja 2019.11.12.
Iratkozzon fel állásértesítőre