Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Delphi fejlesztő

Régió: Budapest, Pest

Hozzáadva: 2019.05.31.
Jelentkezési határidő: 2019.06.02.

ADERTIS Kft.

Cégünk Budapesten a 13. kerületben található. Call center és ügyfélszolgálati rendszert fejlesztünk, illetve távközlési (VoIP) szolgáltatást nyújtunk. Célunk, hogy egyszerű, letisztult megoldásokkal szolgáljuk ki ügyfeleinket, tehát leendő munkatársunk rendelkezik az egyszerűségre való törekvés képességével.

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:

  • Új funkcionalitások tervezése, implementálása (Delphi XE10, DevExpress, MySql)
  • Részvétel az üzleti és üzemeltetési igények tervezésben, megvalósításában
  • Dokumentálás, fejlesztői tesztelés

ELVÁRÁSOK:

  • Delphi tapasztalat (5+)
  • MySql, adatbáziskezelés releváns tapasztalat (5+)
  • DevExpress, JSON, HTML komponensek ismerete
  • Nagyfokú kreativitás és precizitás
  • Hálózati alapismeretek
  • társalgási szintű angol nyelvtudás,

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Call center rendszerek, Asterisk, Linux ismeret

AMIT KÍNÁLUNK:

  • versenyképes fizetés, 10 éves stabil, fenntartható növekedés
  • ebédidő része a munkaidőnek, nincs túlóra
  • nem nagyvállalati környezet (12-15 fő)

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

1133 Budapest, Gogol utca 13.

Helyek Budapest
Pest
Kategória IT / Informatika > Adatbázis elemző, Programozó, Rendszerfejlesztő, Szoftvermérnök
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.05.03.
Iratkozzon fel állásértesítőre