Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Délelőtti csomagrendezés

Mind-Diák Szövetkezet
Régió: XVIII. kerület

Hozzáadva: 2019.12.15.
Jelentkezési határidő: 2019.12.16.

Magyarország egyik piacvezető logisztikai cége, a TNT kínál órarendhez igazítható rugalmas munkaidőben 6 órás délelőtti munkát a reptéren.

A Mind-Diák évente 10.000 diákot segít munkatapasztalathoz és pénzkereseti lehetőséghez. Legyél Te a következő!

Feladatok:

  • csomagok felcímkézése, pakolása
  • scannelés, fénymásolás
  • szortírozási folyamatban való részvétel

Elvárások:

  • Nappali tagozatos jogviszony (aktív vagy passzív)

Amit kínálunk:

  • Bruttó 1620 Ft/óra
  • Hetente készülő új beosztás
  • Hosszútávú munkalehetőség

 Munkaidő:

Hétfő és péntek között, heti minimum 2, de akár 5 alkalmat is vállalhatsz.

  • Reggel: 5:30-11:30

Reptér:

Vonattal Nyugatiból kb.20 perc alatt kijutsz, amire több helyen fel lehet szállni  - Zugló, Kőbánya-Kispest - a budapesti BKK bérlettel tudod használni.

Előnyt jelent:

Hozd magaddal barátaidat vagy testvéredet, ha velük szívesebben dolgoznál, egy jó hangulatú fiatalos csapatban.

Gyors fejlődési lehetőség, rövid idő alatt csoportvezető vagy koordinátor lehetsz.

Légy szíves töltsd ki a lenti rövid űrlapot, majd nyomd meg a jelentkezés gombot. Keresni fogunk a megadott elérhetőségeiden.

Helyek XVIII. kerület
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Aktiválás időpontja 2019.12.15.
Iratkozzon fel állásértesítőre