Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Dekoratőr (Győr)

  • Company_icon KIKA Lakberendezési Kft.
  • Location_icon Győr, Győr-Moson-Sopron
  • A hirdetés 91 napja lejárt

Ha szeretnél egy jó hangulatú, összetartó csapat tagja lenni, akkor téged várunk

teljes munkaidőbe, mint:

Dekoratőr

győri munkavégzéssel

FELADATOK:

  • Gondoskodik a régi és az új boxok/kojék dekorációs rendezéséről az igények és a lehetőségek alapján
  • A boxok/kojék harmonikus összképének rendszeres ellenőrzése, szükség szerint a részben (kissé) sérült boxok/kojék javítása (festés, tapétázás) a lehetőségeknek megfelelően

ELVÁRÁSOK:

  • Szakirányú végzettség, hasonló területen szerzett tapasztalat és gyakorlat min.1 év
  • Kézügyesség (tapétázás, mázolás, festés, stb.)
  • Együttműködő készség, dinamikus személyiség, határozottság, rugalmasság, önállóság, precizitás

AMIT NYÚJTUNK:

  • Teljesítményarányos juttatási csomag:
    br. 200.000 – 245.000,- Ft (pótlékokkal, cafetériával)
  • Éves hűségprémium
  • Munkába járás költségének térítése
  • Képzések, szakmai továbbképzések

Amennyiben kedvet érzel és megfelelsz a fentieknek, akkor várjuk jelentkezésed önéletrajzzal 2018.09.06-ig.

Helyek Győr
Győr-Moson-Sopron
Kategória Betanított / Fizikai / Segédmunka > Egyéb fizikai munka
Kultúra / Művészet / Szórakoztatás > Dekoratőr, Lakberendező
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2018.08.06.
Iratkozzon fel állásértesítőre