Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Dekorációkészítő (Édességipar)

HSA Kft.
Régió: Szikszó, Borsod-Abaúj-Zemplén

Hozzáadva: 2019.09.17.
Jelentkezési határidő: 2019.10.16.

Édességipari partnercégünk részére munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • Édességipari termékek formázása, dekorálása
  • A kész termékek csomagolása
  • A munkaterület tisztántartása

Elvárások:

  • Min. 8 osztályos általános iskolai végzettség
  • Megbízható, igényes, pontos munkavégzés
  • Kreativitás, jó kézügyesség, pontos vonalvezetés és éles látás
  • Monoton munkavégzés tűrése

Amit a cég kínál:

  • Betanított, könnyű fizikai munka
  • Kétheti kifizetés
  • Rendezett munkakörnyezet
  • Családias légkör

Munkavégzés helye:

  • Szikszó

Amennyiben szeretné megpályázni a munkalehetőséget, küldje el fényképes önéletrajzát, vagy keresse fel személyesen miskolci irodánkat a Széchenyi u. 26. szám alatt. Bővebb információ a 06 30 886 5916-os telefonszámon kérhető!

Kattints a jelentkezem gombra és nyerj Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Szikszó
Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Betanított / Fizikai / Segédmunka > Egyéb fizikai munka, Egyéb segédmunka, Konyhai munka
Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka > Csomagoló
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.09.17.
Iratkozzon fel állásértesítőre