Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

Ez az állas inaktív
www.cvonline.hu

Debug technikus - Veszprém

Man at Work Kft.
Régió: Veszprém, Veszprém

Hozzáadva: 2019.05.16.
Jelentkezési határidő: 2019.06.01.

Feladatok:

  • Gyors reakció és visszajelzés a teszthibákról, a kieső termékekről
  • Riportok kezelése a javításokról, selejtről és újra munkálásokról
  • Szakszerű javítási riport készítése a széria és projekt termék reklamációkról és kiesésekről
  • Alkatrészek és/vagy félkész termékek előkészítése az analizálásokhoz
  • A diagnosztikai tartalékalkatrész raktárban észlelt eltérések eszkalálása

Elvárások:

  • Szakközépiskolai végzettség + technikusi képzés (elektronika vagy automatizálás)
  • Friss végzettséggel vagy szakmai tapasztalattal rendelkező
  • Folyamatos műszak (8 óra vagy 12 óra) vállalása!

Előny:

  • Angol nyelvtudás

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes jövedelem + cafeteria
  • Műszakpótlék
  • Havi prémium
  • Bónuszrendszer
  • 13. havi jövedelem
  • Étkezési támogatás
  • Útiköltség támogatás
  • Sportolási támogatás

A munkavégzés helye:

Veszprém

Megbízónk profilja:

Dinamikusan fejlődő, elektronikai termékeket gyártó autóipari beszállító megbízónk részére keresünk új munkatársat.

A jelentkezés módja:

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a jelentkezés gombra kattintva!

Helyek Veszprém
Veszprém
Kategória Elektronika / Telekommunikáció
Gyártás / Termelés > Automatizálás
Szakmunka / fizikai munka > Technikus
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.04.24.
Iratkozzon fel állásértesítőre