Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Debug technikus /hétfőtől péntekig/ - Veszprém

Man at Work Kft.
Régió: Veszprém, Veszprém

Hozzáadva: 2019.04.24.
Jelentkezési határidő: 2019.05.18.

 Feladatok:

  • Gyártás során kieső termékek analizálása, kezelése
  • PCBA és elektronikai szintű hibakeresés
  • Forrasztási javaslatok, módosítások végrehajtása
  • Mérnöki munka támogatása

Elvárások:

  • Középfokú elektronikai végzettség
  • Erős forrasztási készség
  • Áramkörök tesztelésében ill. készülékek alkatrész szintű javításában szerzett tapasztalat
  • Analóg és digitális méréstechnikai ismeretek
  • 1 műszak  / hétfőtől péntekig /  8:00-16:30

Előny:

  • Autóipari szabványok ismerete
  • Rádió frekvenciás termékek tesztelésében, javításában szerzett tapasztalat
  • Angol nyelvismeret

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bér + karrierbónusz +havi prémium
  • 13. havi fizetés
  • Étkezési támogatás
  • Ingyenes céges buszjárat vagy bejárás támogatása
  • Szabadidős tevékenység támogatása

A munkavégzés helye:

Veszprém

Megbízónk profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. dinamikusan fejlődő multinacionális hátterű autóipari beszállító számára toboroz és közvetít főállású munkatársakat.

Helyek Veszprém
Veszprém
Kategória Energetika / Villamosság
Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka > Elektrotechnikus, Technikus
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.04.17.
Iratkozzon fel állásértesítőre