www.cvonline.hu

Data Management Koordinator

Régió: Budapest

Hozzáadva: 2018.01.24.
Jelentkezési határidő: 2017.09.07.

Tasks:
  • Be the recipient point for Managers and / or BU planners for their requests
  • Preparing consolidated view for the approval cycles according to the process en force at any point of time
  • Provide communication back to the initiating Managers about the decisions (approval / rejection) and archive the appropriate outcome
  • Collect feedback / findings regarding the process, formats, etc. and provide suggestions for improving discipline and data quality
Requirements:
  • Attention to detail, long attention span
  • Strong excel skills
  • Accustomed to work in virtual teams
  • Good English spoken and written
Benefits:
  • Multinational environment
  • Competitive allowance package

Feladatok

Elvárások

Juttatások

Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Régió Budapest
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -
Egyéb hasonló állások Önnek
Stewardess koordinator

HAYS Hungary Kft.

Stewardess koordinátor pozícióba keresünk munka...
Budapest

Data Engineer

Your new company Continuously growing internati...
Budapest

Data Analyst

Randstad Hungary Kft.

Our client, a Swiss-based company with a signif...
Szabolcs-Szatmár-Bereg