Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Data Engineer

  • RecruIT Kft.
  • XIII. kerület, Budapest, Pest
  • A hirdetés 19 napja lejárt

Norvég tulajdonú innovatív cégcsoport magyarországi, kategóriájában piacvezető, csapatába keresünk

pozícióba munkatársat:

Pozíció azonosító: B74DE
Munkavégzés helye: Budapest - XIII. Kerület

Feladatok

  • Az adatbázisaink (Postgres, MySQL, Mongo, Redis, Memcache, Kafka)  optimalizálása.
  • Adatgyűjtő és elemző eszközök integrációja. (Tealium, Google Analytics, Xiti, …).
  • Lehetőséged lesz résztvenni mérési pontok és mért adatok meghatározásában.
  • Hazai és külföldi fejlesztői projektekben is kipróbálhatod magad.
  • Microservice alapú modulok fejlesztését is fogod végezni dockerizált környezetben.

Elvárások

  • Érezd otthon magad PHP / Go programozásban.
  • Postgres, MySQL adatbázis és PL/SQL nyelv tapasztalat.
  • Tudd, mi az a Data Modeling, Data Cleaning.
  • Írj és beszélj aktívan angolul.

Előny

  • Van felsőfokú szakirányú végzettséged.
  • Van némi tapasztalatod automatikus tesztek készítésében.
  • Rendelkezel Unix parancsok, GIT, VIM ismerettel.
  • Tudod, mi az a dockerizált környezet.
  • Nem csak a Big Data és a Machine Learning érdekel.

Helyek XIII. kerület
Budapest
Pest
Kategória IT / Informatika > Programozó, Rendszerfejlesztő, Rendszerintegrátor, Szoftvermérnök
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.12.09.
Iratkozzon fel állásértesítőre