Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Daruszerelő

  • Szakmunkásállások.hu
  • Budapest, Pest, XXIII. kerület
  • A hirdetés 44 napja lejárt

Budapest XXIII. kerületében lévő üzembe keressük 1 műszakos munkakörbe

DARUSZERELŐ

kollégánkat!

Ausztriai központtal rendelkező partnercégünk vezető szerepkört ért el a rakodódaruk, targoncák, erdészeti berendezések eladása és szervizelése területén.

Feladatok:

  • Teherautókra való összecsukható daruk felszerelése mechanikusan, illetve ezeknek a hidraulikusan és elektronikusan való bekötése
  • Számítógépes program kezelése, a korábbi munkafolyamat beszabályozásához

Elvárás:

  • Középfokú végzettség
  • Elektronikai / hidraulikus végzettség vagy minimum 1 éves hasonló területen szerzett munkatapasztalat
  • Alapszintű nyelvtudás angol vagy német nyelven

Munkaidő:

  •  Hétfőtől-péntekig, 7:00-15.30

Bérezés:

  • Versenyképes fizetés + cafeteria
  • A munkaruhát a cég biztosítja munkavállalóinknak

Várjuk jelentkezését.

+36 70 321 3618, +36 70 415 2419, +36 70 882 9500.

Helyek Budapest
Pest
XXIII. kerület
Kategória Energetika / Villamosság
Szakmunka / fizikai munka > Gépszerelő, Karbantartó, Szerelő
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol, Német
Aktiválás időpontja 2019.11.11.
Iratkozzon fel állásértesítőre