www.cvonline.hu

Darukezelő (Toronydaru) - Ausztria

Munkavégzés helye: Magyarország
Külföld

Munkavégzés helye: Ausztria - Tirol, Salzburg

Munka kezdete: azonnal

  Kiemelt osztrák partnerünknek keresünk hosszútávra Ausztriába, építkezésekre

Toronydaru kezelőket

Az Ön feladatai:

– Alsó vagy felső fülkés toronydaru kezelése, anyagmozgatás építkezéseken

Amit Öntől várunk:

– kommunikációs szintű német nyelvtudás

– munkatapasztalat toronydaru kezelésben

– darukezelői engedély

– saját autó (bejáráshoz)

– önálló munkavégzés

Amit nyújtunk:

– hosszútávú munkalehetőség

– osztrák munkaszerződés (biztosítás, bejelentés)

– fizetés: bruttó 13,14-13,65 euró / óra + nettó 26, 40 euró / munkanap (h-cs) kiegészítő pénz

– szálláskeresésben a munkáltató segítséget nyújt

– szabadság

Úgy érzi, megfelel a fent írtaknak? Szívesen dolgozna külföldön az említett kondíciókkal?
Várjuk jelentkezését fényképes német nyelvű szakmai önéletrajzával!