Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Darukezelő Raktáros

  • POLYAX Alkatrészgyártó Kft.
  • Székesfehérvár, Fejér
  • A hirdetés 16 napja lejárt

A magyarországi forgácsolt alkatrészgyártás egyik meghatározó szereplője,

a Polyax Kft.

munkatársat keres.

Feladatok:

  • anyagkiadás
  • darabolás
  • daruzás
  • raktárrend fenntartása

Elvárások:

  • min. 8 általános
  • 1-3 év szakmai tapasztalat
  • darukötöző végzettség
  • targoncavezetői jogosítvány
  • önállóság
  • megbízhatóság

Előny:

  •  hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit ajánlunk:

  • hosszú távú, stabil munkalehetőség
  • versenyképes bérezés
  • bejárási támogatás
  • tiszta, kulturált, modern munkakörnyezet
  • kellemes légkör, fiatalos csapat

Munkavégzés helye:

  • 8000 Székesfehérvár, Bárándi utca 26.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattinva.

Helyek Székesfehérvár
Fejér
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szakmunka / fizikai munka > Anyagmozgatás, rakodás, Nehézgépkezelő, Raktáros, Raktáros, egyéb raktári szakmunka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.10.04.
Iratkozzon fel állásértesítőre