www.cvonline.hu

Darabológép kezelő

  • A hirdetés 1178 napja lejárt

Munkáltató:

Work Force Kft, amely 10 éve sikeresen működő, országos lefedettséggel rendelkező munkaerő-kölcsönzéssel, munkaerő közvetítéssel és egyéb HR szolgáltatásokkal foglalkozó cég világszerte óriási presztizzsel bíró, 40 éve globálisan működő, egyedi -egyszerű és komplex- kábeleket/ kábelszerelvényeket gyártó partnercége számára keres munkavállalókat az alábbi munkakörbe.

A leendő munkatárs feladatai:

  • daraboló gép kezelése, beállítása
  • folyamatos minőségellenrőzés (önellenőrzés)
  • munkalap vezetése

Jelentkezővel szembeni elvárásaink:

  • minimum szakmunkás végzettség és gyártás területén, gépkezeléseben szerzett tapasztalat
  • három műszakos munkarend vállalása
  • milliméter pontosággal történő mérések precíz elvégzése (tesztejük) és hajlandóság többfajta műkődési elvű gép kezelésének megtanulására

Amit nyújtani tudunk:

  • első teljes hónap után bónusz és 5000 Ft-s Erzsébet utalvány
  • biztos, tervezhető havi kereset, cafeteria
  • mentori támogatás, oktatások biztosítása
  • hosszú távú, biztos munkalehetőség (1-2 év közötti garantált saját állományba kerülési lehetőséggel)
  • céges buszjáratok Kecskemét közigazgatási határán kívül eső településekről
  • cafeteria juttatás, minőségi prémium

Munkavégzés helye:

Kecskemét

Szükséges:

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak kérjük küldje el önéletrajzát az alábbi e-mail címre.

Nyilvántartási szám:

5634-2/2010-5500

Adatvédelmi nyilvtántartási szám:

NAIH-72575/2014

Helyek Bács-Kiskun
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő