Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Daraboló - 1 műszak!

Trenkwalder Kft
Régió: Baja

Hozzáadva: 2019.09.15.
Jelentkezési határidő: 2020.07.04.

Ha szeretnéd elkerülni a több műszakot, jelentkezz hozzánk 1 műszakos munkarendbe! Hosszú távú lehetőség, azonnali kezdéssel. Párok jelentkezését is várjuk!

Feladataid az alábbiak lesznek:

  • Baromfi termékek feldolgozása, darabolása, csomagolása

Elvárásaink feléd csupán:

  • 8 általános iskola végzettség
  • Előny: hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Higiénia előírások betartása

Az alábbiakat kapod cserébe:

  • Alapbér + bónusz juttatás, igény esetén fizetés előleg
  • Bejelentett munkaviszony
  • Határozatlan idejű szerződés
  • Munkaruha biztosítása
  • Bejárás támogatása
1 műszakos munkarend. 05:00-13:30 vagy 08:00-16:30

Érdeklődni a 0630/981-3301 számon vagy a jelentkezek gombra kattintva.

Kattints a jelentkezem gombra és nyerj Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Baja
Kategória Mezőgazdaság / Környezettudomány / Környezetvédelem
Aktiválás időpontja 2019.08.02.
Iratkozzon fel állásértesítőre