Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Darabjegyzék kezelő (BOM) dokumentációs mérnök

Get Work Trend Kft

Hozzáadva: 2019.06.18.
Hirdetés azonosító: 2330379
AMIRE NÁLUNK SZÁMÍTHATSZ
  • karriercéljaid szem előtt tartó tanácsadás
  • számos álláslehetőség
  • lehetőség valami új megismerésére
AMIT MI NYÚJTUNK
  • felkészítünk a sikeres pályázatra
  • szakértelmünket a kezedbe helyezzük
  • kellemes légkörben fogadunk

(Pályakezdők jelentkezését is várjuk!)

MEGBÍZÓNK:

Partnerünk világszinten vezető szerepet tölt be fűtéstechnika, légkondicionálás és hűtéstechnika területén. 2000 óta képviseli magát a hazai ipari hűtéstechnika piacán, országos lefedettségű ügyfélhálózattal rendelkezik elsősorban ital- élelmiszerkereskedelmi vonalon.

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

Jász-Nagykun-Szolnok megye

FŐBB FELADATOK:

  • Új és meglevő darabjegyzékek létrehozás karbantartása, változások átvezetése és dokumentálása a meglevő ERP rendszerekben
  • Darabjegyzékben szereplő tételek ellenőrzése
  • Javaslat készítése a különböző alapanyagok, segédanyagok felhasználására
  • Gyártmánydokumentáció és a konstrukciós darabjegyzék alapján a megfelelő gyártmány struktúra felépítése
  • Hibalista futtatás, hibajavítás
  • Cikkek bejegyzése, megfelelő beállítások hozzárendelése
  • Szervizre rendelt alkatrészek megfelelő beállítása.

SZÜKSÉGES ISMERETEK:

  • Gépészmérnöki végzettség / vagy folyamatban lévő tanulmány
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Képesség önálló munkavégzésre
  • ERP ismeretek (SAP/JDE)

AMIRE SZÁMÍTHATSZ:

  • Versenyképes fizetés
  • Fiatal, dinamikus csapat
  • Csoportos és egyéni szakmai képzések támogatása
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Stabil vállalati háttér
  • Szakmai fejlődési lehetőség

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, jelentkezz hozzánk!

Get Work Trend – Nálunk Te vagy az első!

Jelentkezésemmel elfogadom a Get Work Trend Hungary Kft. adatkezelési szabályait.
Adatkezelési tájékoztatónk IDE KATTINTVA tekinthető meg.

ELÉRHETŐSÉGEINK:

Get Work Trend Kft. 1023 Budapest, Árpád fejedelem útja 31.

Helyek Jász-Nagykun-Szolnok
Kategória Gyártás / Termelés > Termelésért felelős mérnök, Termelési hivatalnok
Mérnök / Műszaki > Gépészmérnök, Mérnök
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.06.06.
Iratkozzon fel állásértesítőre