Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Cyber Security gyakornok

Mind-Diák Szövetkezet
Régió: IX. kerület

Hozzáadva: 2019.10.19.
Jelentkezési határidő: 2019.10.31.

Cyber Security gyakornokot keresünk partnercégünk, a Vodafone Magyarország Zrt. megbízásából!

Érdeklődsz az Cyber Security és a vezető nagyvállalatok világa iránt? Ha a válasz igen, akkor ez a munka neked való, hogy szakmai gyakorlatot szerezz és fejleszdhesd tudásodat egy nyitott, segítőkész környezetben, mely a Te szakmai fejlődésedre fókuszál!

Pályakezdő vagy? Nem probléma! Csatlakozz hozzánk, és szerezz profiktól tapasztalatot, akik ráadásul segítséget nyújtanak új ismereteid elsajátításában is! :)

Kevesebb órád lesz a félévben? Heti 30 órában dolgozva, szabad hétvégékkel van időd a tanulmányaidra koncentrálni, pénzt kereshetsz és gyakorlatot szerezhetsz! Ez a diákmunka SZAKMAI GYAKORLATOD teljesítéséhez is ideális! :)

Karriert építenél? Egy jónevű nagyvállalatnál szerzett tapasztalat később mindig jól mutat egy önéletrajzban!

Feladatok:

  • A Vodafone főbb rendszereinek, informatikai és hálózati környezetének részletes megismerése
  • Információbiztonsági folyamatok és eljárások hatékonyságának értékelése,  potenciális folyamatfejlesztések lehetőségeinek azonosítása
  • Független, objektív biztosítási és tanácsadási szolgáltatások biztosítása
  • Alkalmazott rendszerek, hálózatok és alkalmazások hatékonyságának értékelése
  • Műszaki biztonsági ellenőrzések, felülvizsgálatok elvégzése
  • Technikai tanácsadás

Munkaidő:

  • Hétköznaponként, 9:00-17:00 között, rugalmas beosztásban
  • Heti 30-40 órában

Elvárások:

  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Számítástechnikai/ informatikai/ műszaki Bsc
  • Operációs rendszerek és adatbázisok ismerete
  • MS Office (főként Excel) magabiztos használata
  • Erős középfokú angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés, bruttó 1200 Ft/óra
  • Igényes, modern munkakörnyezet
  • Szakmai gyakorlat igazolása
  • Fejlődési, előrelépési lehetőség

Amennyiben számíthatunk Rád, várjuk jelentkezésed, amelyet a lenti űrlap kitöltésével és doc vagy pdf formátumú önéletrajz feltöltésével tehetsz meg.

Helyek IX. kerület
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
IT / Informatika
Aktiválás időpontja 2019.10.02.
Iratkozzon fel állásértesítőre