Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Customer Supply Coordinator

Starjobs Magyarország
Régió: Budapest

Hozzáadva: 2019.03.22.
Jelentkezési határidő: 2019.04.20.

Our client a leading multinational company in Information Technology looks for a new colleague as:

Feladatok:

  • E2E Customer purchase order execution for all BGs

  • Order clarification, sanity check, classification & validation

  • Coordinate, guide & monitor Supply Chain service execution

Contribute to all tasks related to E2E Supply Chain in daily business/order execution

Elvárások:

  • BSC level of degree

  • Strong English knowledge

  • ERP (SAP) and logistics background is welcome

Juttatások:

  • Competitive salary with cafeteria

  • Good teamwork

  • Opportunity to learn and gain experience

customer-supply-coordinator_74@starjobs.hu

Adatkezelési szám: NAIH-106075/2016

Helyek Budapest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szükséges iskolai végzettség -
Aktiválás időpontja 2019.03.22.
Iratkozzon fel állásértesítőre