www.cvonline.hu

Customer Quality Engineer

Régió: Heves

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2018.01.20.
Jelentkezési határidő: 2018.02.19.
Hirdetés azonosító: 1237261

Vevői Minőségbiztosítási mérnök

Minőségbiztosítási mérnökök  jelentkezését várjuk,  angol nyelvtudással.

Minőségbiztosítási mérnök munkakörbe keresünk munkatársat egy heves megyei multinacionális autóipari partnerünkhöz azonnali kezdéssel. A vállalat  autóipari ismeretekkel rendelkező angolul beszélő jelöltek jelentkezését várja. Ügyfelünk kiemelkedő kereseti és karrier lehetőségeket kínál nemzetközi munkakörnyezetben.

Feladatok:
A minőségbiztosítási mérnök feladatai közé tartozik a minőségbiztosítási folyamatok és módszerek alkalmazása(8D, 5Why, Ishikawa, Risk analízis, Lessons Learned).
 vevői reklamációk kezelése, adminisztrációjának nyomon követése.
Fókusz-projectek támogatása, aktív részvétel a minőség szignifikáns fejlesztésében,valamint a minőségbiztosítással kapcsolatos dokumentációk és statisztikák készítése.
Közreműködik a különböző minőség módszereket kidolgozó, módosító és aktualizáló teamekben. Vevői auditok lebonyolítása, koordinálása.

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Legalább 3 év szakmai tapasztalat
  • Minőségbiztosításban alkalmazott problémamegoldó és prezentációs képesség.
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Magabiztos fellépés, nemzetközi környezetben is.
  • Önálló és együttműködő munkastílus
  • Meggyőzőkészség
  • Terhelhetőség

Előny:

  • Tárgyalóképes németnyelv-tudás

Éves bruttó juttatási csomag: 6.000.000 Ft-tól

Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését és végzettsége, tapasztalata egyezik az elvárásokkal, magyar és angol nyelvű önéletrajzával jelentkezzen a hays.hu weboldalon keresztül.