Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Cukrászvezető

  • Rubin Wellness & Conference Hotel
  • Budapest, Pest, XI. kerület
  • A hirdetés 28 napja lejárt

CUKRÁSZVEZETŐT

KERESÜNK

XI. kerületi négycsillagos szállodába

Min. 5 év cukrász tapasztalattal rendelkező, munkájára igényes cukrászvezetőt keresünk csapatunkba.

Szállodánk egyik fő tevékenysége rendezvények szervezése, amik színvonalas lebonyolítására különösen nagy hangsúlyt fektetünk.

Fő feladatok:

  • egyenletesen jó minőségű termékkínálat biztosítása az anyaggazdálkodás szempontjainak, valamint a vonatkozó higiéniai előírások folyamatos betartása mellett
  • az üzletvezetőkkel és a konyhafőnökkel közösen meghatározza, és rendszeresen felülvizsgálja a menüket és a standard ajánlatokat
  • javaslatokat tesz új termékek bevezetésére, a kínálatot rendszeresen felülvizsgálja, aktualizálja
  • biztosítja az előállításra kerülő termékek nyersanyagszükségletét, a felhasznált nyersanyagok kifogástalan minőségét, az előírt anyaghányadok betartását, a szakszerű és színvonalas tárolást, a minőség állandóságát
  • felülvizsgálja, és folyamatosan karbantartja a recepttúra állományt
  • elkészíti a munkabeosztását a területén dolgozóknak, kiosztja és ellenőrzi a munkájukat
  • közvetlenül is részt vesz a termelőmunkában
  • koordinálja a tanulók gyakorlati oktatását

Elvárások:

  • legalább 5 év szakmai tapasztalat
  • megfelelő szervezőképesség
  • szakmai kreativitás
  • megbízható, precíz, önálló munkavégzés
  • naprakészen tájékozott a gasztronómia területét érintő kérdésekben

Előnyt jelent:

  • mestervizsga
  • vezetői tapasztalat

Amit ajánlunk:

  • stabil, hosszútávú munkalehetőség
  • fiatalos csapat
  • fix 8 órás bejelentett munkarend

Jelentkezés: fényképes önéletrajzzal

Helyek Budapest
Pest
XI. kerület
Kategória Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Szakmunka / fizikai munka > Cukrász, pék
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.03.25.
Iratkozzon fel állásértesítőre