Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Cukrász

  • Az álláshirdetés 2 napja lett frissítve

„Mr.” Funk Vendéglátó Kft.

keres

CUKRÁSZ

végzetséggel

gyakorlott és kezdő cukrász kollégákat.

Elvárás:

  • Pontos precíz önálló munkavégzésre való képesség

Amit ajánlunk:

  • Versenyképes fizetés, jutatás
  • Kiváló munkakörülmények

Amennyiben érdekel ajánlatunk kérjük, küld el arcképes önéletrajzodat.

Helyek V. kerület
Budapest
Pest
Kategória Betanított / Fizikai / Segédmunka > Egyéb fizikai munka
Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Szakmunka / fizikai munka > Cukrász, pék
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.05.10.
Iratkozzon fel állásértesítőre