Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Cukrász

  • Rubin Wellness & Conference Hotel
  • Budapest, Pest, XI. kerület
  • A hirdetés 7 napja lejárt

A XI. kerületi Rubin Wellness & Conference Hotel**** F&B csapatába

CUKRÁSZT

keresünk

Mit kell rólunk a jelentkezőknek tudni? A négycsillagos szálloda budai zöld övezetben helyezkedik el. 95 szobával, 11 konferencia teremmel rendelkezünk. Szállodánk egyik fő tevékenysége rendezvények szervezése, amik színvonalas lebonyolítására különösen nagy hangsúlyt fektetünk. Szállóvendégeinknek éttermünkben svédasztalos reggelit és a’ la carte étkezési lehetőséget biztosítunk.

Téged keresünk, amennyiben igényes vagy a munkádra, valamint precíz, önálló munkavégzéssel az elvárt minőségi színvonalon tudod elkészíteni desszertjeinket!

Fő feladatok:

  • egyenletesen jó minőségű termékkínálat biztosítása a cukrászvezető iránymutatásai szerint
  • kávészünetekhez sós- édes aprósütemények, svédasztalos és felszolgált menüsorokhoz desszertek készítése
  • a’ la carte desszertek készítése, tálalása

Elvárások:

  • legalább 1-3 év szakmai tapasztalat
  • megfelelő szakképesítés
  • megbízható, precíz, önálló munkavégzés

Amit kínálunk:

  • bejelentett, fix, hosszútávú munkalehetőség
  • versenyképes fizetés
  • fizetett szabadság
  • munkaruha
  • személyzeti étkezés
  • fiatalos csapat
  • fejlődési lehetőség

Jelentkezés: fényképes önéletrajzzal

Helyek Budapest
Pest
XI. kerület
Kategória Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Szakmunka / fizikai munka > Cukrász, pék
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.03.14.
Iratkozzon fel állásértesítőre