www.cvonline.hu

Cukrász

  • A hirdetés 90 napja lejárt

„Mr.” Funk Vendéglátó Kft. keres

CUKRÁSZ

szakmunkásokat.

Belvárosi vendéglátó cégünkhöz keresünk, azonnali kezdéssel gyakorlott és kezdő cukrász kollégákat.

Elvárás:

  • szakirányú végzettség
  • pontos precíz munkavégzésre való képesség

Amit ajánlunk:

  • versenyképes fizetés
  • kiváló munkakörülmények
  • juttatás

Amennyiben érdekli ajánlatunk kérjük, küldje el arcképes önéletrajzát.

Helyek V. kerület
Budapest
Pest
Kategória Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás > Cukrász
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2017.10.24.