www.cvonline.hu

CSR gyakornok

  • A hirdetés 85 napja lejárt

Jelentkezz gyakornoknak a National Instruments-hez!

Ha valódi karrier lehetőséget keresel már gyakornokként is, dinamikus környezetben, vidám csapatban szeretnél dolgozni, akkor köztünk a helyed!

Várunk az NI Hungary Kft. Társadalmi felelősségvállalás (CSR) csapatába, ha:

  • Érdekel a szervezői munka (gyárlátogatások szervezése és vezetése)
  • Pontos vagy, precíz és megbízható
  • Szívesen dolgozol együtt másokkal, jól alkalmazkodsz
  • Gyerekekkel is könnyen megtalálod a közös hangot
  • Tudod kezelni az Excel-táblázatokat
  • Kommunikatív vagy és talpraesett
  • Aktív hallgatói jogviszonnyal rendelkezel
  • Heti 30 órában tudsz dolgozni rugalmas beosztásban
  • Kommunikációképes angol nyelvtudással rendelkezel

Jelentkezési határidő: 2018. február 12.

Helyek Debrecen
Hajdú-Bihar
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Recepciós, Szervező
Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás > Idegenvezető
Betanított / Fizikai / Segédmunka > Host, hostess
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Részmunkaidő, Szakmai gyakorlat / gyakornok
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2018.01.29.
Egyéb hasonló állások Önnek
CSR | Vevői kapcsolattartó - Tatabánya környéke

T-HR Kft.

Feladatkör:Ebben a munkakörben az Ön feladatai ...
Komárom-Esztergom, Tatabánya

HR Gyakornok

DPD Hungária Kft.

HR Gyakornok   Jó helyen jársz, ha:            ...
XV. kerület, Budapest, Pest

HR gyakornok

Randstad Hungary Kft.

Heti legalább 30 órában szeretnél dolgozni?Érde...