Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Csoportvezető

  • Trigo Quality Support Kft
  • Dorog, Komárom-Esztergom
  • A hirdetés 6 napja lejárt

CSOPORTVEZETŐ

munkatársakat keresünk

 a TRIGO Quality Support Kft. csapatába

Dorogra

Rólunk

A TRIGO neve az innováció és teljesítmény szinonimájává vált a hazai autóipari szektorban. Jelenleg közel 50 helyszínen több, mint 2500 partnerünknek nyújtunk komplex minőségügyi megoldásokat. Ehhez az állandó kihíváshoz keressük talpraesett, új ismeretekre nyitott, műszaki érdeklődésű kollégáinkat.

Feladatok

Csoportvezetőként felelős leszel a területen dolgozó csapatod koordinálásáért, szabályok betartatásáért. Feladatod fő fókusza lesz, hogy szolgáltatásunkat a lehető legmagasabb minőségi színvonalon tartsd, illetve a gyártás során felmerülő kihívásokra gyorsan és innovatív módon reagálj a változó partneri igényeket követve. Felelősségi körödbe tartoznak továbbá különböző dokumentumok elkészítése és ellenőrzése.

Elvárások

Ideális esetben olyan rátermett, műszaki affinitású munkatársunk leszel, aki már rendelkezik vezetési tapasztalattal, ezáltal szeretsz és tudsz összedolgozni az embereiddel – ha szükséges motiválod, mentorálod őket. Szívesen vagy a termelés közelében, jó helyzetfelismerő képességednek köszönhetően önállóan priorizálod a felmerülő feladatokat. Proaktívan és hatékonyan kommunikálsz, mely nálunk a partneri elégedettség egyik kulcsa.

A karrieredről

Személyes kompetenciáidnak és érdeklődésednek megfelelően különböző területeket és folyamatokat ismerhetsz meg, ezáltal rövid időn belül az autóipar szakértőjévé válhatsz. Sikeres együttműködés esetén szakmai fejlődésedet és előmeneteledet is támogatjuk.

Juttatások

  • Cafeteria (próbaidő után),
  • Havi mozgóbér (2. hónaptól),
  • Bejárási támogatás,
  • Élet- és balesetbiztosítás,
  • Kedvező bankszámla csomag,
  • Családi telefoncsomag,
  • Teljes körű rálátás az autóipar rejtelmeire,

Sikeres együttműködés esetén szakmai előmeneteledet is támogatjuk!

Hogyan jelentkezz, és mi történik ezután?

Amennyiben jelentkezéseddel megtisztelsz minket, a folyamat következő részeként telefonon is felvesszük veled a kapcsolatot, és egy rövid online kérdőív kitöltésére is megkérünk. Ezután egy személyes találkozásra invitálunk. Kölcsönös szakmai szimpátia esetén örömmel látunk a csapatunkban!

Ha a fentiek felkeltették az érdeklődésed vagy kérdésed van hozzánk, jelentkezz elektronikusan!

Töltsd fel az önéletrajzod és nyerj
Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Dorog
Komárom-Esztergom
Kategória Gyártás / Termelés > Ipari művezető, Műszakvezető, Termelés vezető, Termelési menedzser
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés > Részlegvezető
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.09.17.
Iratkozzon fel állásértesítőre