Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Csoportvezető

Hozzáadva: 2019.06.18.
Jelentkezési határidő: 2019.06.21.

Kiemelt szekszárdi partnercégünkhöz keresünk csoportvezetőt!

Globálisan működő, szekszárdi telephelyű partnercégünkhöz keressük a leendő csoportvezető munkatársat!

Feladatok:

  • Termelési műszakok irányítása, munkaszervezés, műszakindítás,
  • termelési csapat irányítása, motiválása, teljesítmények folyamatos figyelése,
  • műszakrend betartatása,
  • előírt technológia szerinti gyártás biztosítása, felügyelete,
  • heti/napi termelési terv minőségi és mennyiségi elvárásainak teljesítése a területen,
  • napi beszámolás a részlegvezetőnek a területen az előző 24 órában történt eseményekről, problémákról, ellenintézkedésekről, igényekről,
  • a terület adminisztratív feladatainak ellátása.

Elvárások:

  • középfokú végzettség,
  • minimum 2 éves tapasztalat hasonló munkakörben,
  • pontos, precíz munkavégzés,
  • rugalmasság, lojalitás, csapatmunkára való képesség,
  • több műszakos munkarend vállalása.

Amit kínálunk:

Hosszútávú, stabil munkahely, kiemelkedő szakmai háttérrel rendelkező cégnél, ahol a versenyképes bérezés mellett szakmai fejlődésre is lehetőséget biztosítanak.

Hogyan jelentkezhet?

Kattintson a Jelentkezem gombra (ha még nem regisztrált nálunk, akkor tegye meg: ez csak pár perc). Vagy küldje el fényképes önéletrajzát az alábbi e-mail címre: E-mail cím megjelenítése

További információval kapcsolatban a megadott elérhetőségek valamelyikén érdeklődhet.

Várjuk jelentkezését!

Helyek Szekszárd
Kategória Egyéb
Aktiválás időpontja 2019.05.24.
Iratkozzon fel állásértesítőre