Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Csoportvezető

  • Ceva-Phylaxia Oltóanyagtermelo Zrt.
  • X. kerület, Budapest, Pest
  • A hirdetés 28 napja lejárt

Szeretne egy stabil, hosszú távú munkát, ahol lehetősége van szakmai fejlődésre, előrelépésre? Cégünk, a Ceva-Phylaxia Oltóanyagtermelő Zrt. több mint 100 éves múltra tekint vissza az állategészségügyi piacon és egyedülálló az elmúlt 15 évben elért termelési növekedését tekintve. Üzemeinkben a legmodernebb technológiákat alkalmazzuk, melyben kiváló szakembereink tudására építünk.
Kiemelkedő béren kívüli juttatásokat, egészségmegőrző lehetőségeket, évente több vállalati rendezvényt, programot biztosítunk munkatársaink számára. Csatlakozzon hozzánk!

munkakörbe

FELADATOK:

  • Munkavégzés tojás alapú vírusvakcina termelési folyamatokban, elsősorban aszeptikus munkaterületen
  • Műszaki berendezések (oltógép, aratógép) szakszerű kezelése, és kezelés oktatása
  • A termeléshez kapcsolódó dokumentációs feladatok ellátása
  • A termelési folyamatok GMP-előírásoknak megfelelő végrehajtása, irányítása, oktatása
  • A termelési folyamatokhoz szükséges heti tervek készítése, erőforrás, eszköz biztosítása
  • Termelési program határidőre való teljesítése
  • Csapat munkájának szervezése
  • Kapcsolattartás társosztályokkal
  • Validálási, kvalifikálási folyamatok tervezésében való részvétel, illetve kivitelezés
  • Termelési eltérések, és változások kezelése
  • Új technológiák kidolgozásában, bevezetésében való részvétel
  • Lean napi szintű megbeszélések koordinálása
  • Termelési mutatók vezetése, követése, elemzése

ELVÁRÁSOK:

  • Biomérnök, vegyészmérnök, élelmiszermérnök, mikrobiológus, biológus, állatorvos
  • Precíz, megbízható munkavégzés
  • Változó munkarend vállalása (hetente többször korai kezdéssel)
  • Jó kommunikációs, és problémamegoldó képesség
  • Vezetői tapasztalat

ELŐNY:

  • Tapasztalat aszeptikus munkavégzésben
  • Biológiai-, élelmiszeripari-, gyógyszeripari, mikrobiológiai tapasztalat
  • Releváns szabályok, eljárások ismerete
  • Angol nyelvtudás
Helyek X. kerület
Budapest
Pest
Kategória Gyártás / Termelés > Termelés vezető, Termelésért felelős mérnök, Termelési menedzser
Gyógyszeripar / Vegyipar
Mérnök / Műszaki > Vegyészmérnök
Tudomány / Kutatás, fejlesztés > Vegyész
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.03.29.
Iratkozzon fel állásértesítőre