Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Csoportvezető

DOLOGIDŐ Munkaerő-közvetítő és -kölcsönző Kft.
Régió: Kaposvár, Somogy

Hozzáadva: 2019.01.21.
Jelentkezési határidő: 2019.02.01.

Kaposvári elektronikai cégnél hirdetünk felvételt

munkakörre.

Feladatok:

  • A gyártás folyamatosságának megszervezése és biztosítása a termelési területen,
  • A műszak létszámának hatékony szétosztása, átcsoportosítása a gyártási igények szerint,
  • A mennyiségi és minőségi célok megvalósulásának figyelemmel kísérése, valamint a munkavédelmi előírások betartatása,
  • Az anyagellátás folytonosságának biztosítása,
  • A gyártósorokon munkát végző operátorok, gépbeállítók, cellavezetők munkájának közvetlen irányítása (kb. 30-50 fő),
  • Kiszállításokkal kapcsolatos határidők betartatása, prioritások meghatározása,
  • Kapcsolattartás társterületekkel, mérnökséggel, minőségüggyel,
  • A gyártó területen biztosítani a folyamatos rendet, illetve tisztaságot,
  • Napi riportok elkészítése.

Elvárások:

  • Középfokú végzettség (érettségi),
  • Számítógép felhasználói szintű kezelése (word, excel, outlook),
  • Gyártó területen szerzett vezetői tapasztalat,
  • Többműszakos munkarend vállalása,
  • Jó szervező- és kommunikációs készség,
  • Jó problémamegoldó és stressz tűrő képesség,
  • Pontos, precíz munkavégzés.

Amit a leendő munkatársainknak nyújtunk:

  • Kiemelt összegű havibér juttatás,
  • Br. 20.000 Ft + a br. bér 4%-a Cafeteria juttatás havonta a 3 hónapos próbaidő lejáratát követően,
  • Vállalati bónusz a havi eredmények alapján minden hónapban,
  • 13. havi fizetés decemberben,
  • Emelt összegű műszakpótlékok,
  • Munkaruházat (téli, nyári) és tisztítása,
  • Munkába járás költségének térítése törvényi keretek között,
  • Törzsgárda jutalom már 2 év után,
  • Dolgozói ajánlás jutalom,
  • Dolgozói kedvezmények (flották, bankok, áruházak),
  • Szakmai képzések, tréningek,
  • Stabil, nemzetközi vállalati háttér.
Helyek Kaposvár
Somogy
Kategória Gyártás / Termelés > Ipari művezető, Műszakvezető, Termelés vezető, Termelési menedzser
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés > Részlegvezető
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.01.03.
Iratkozzon fel állásértesítőre