www.cvonline.hu
Csoportvezető
Trenkwalder Kft
Régió: Kecskemét
Hozzáadva: 2018.07.26.
Jelentkezési határidő: 2018.08.22.
Hirdetés azonosító: 1865511

Kecskeméten található autóipari beszállító partnerünk megbízásából keresünk kollégákat az alábbi pozícióba.
  • Gépek indítása, termelési terv kiadása és felügyelete, a dolgozók munkájának koordinálása
  • A minőségügyi előírások betartatása
  • A gyári gépsorok állapotmegőrzésének felügyelete, illetve meghibásodásuk esetén a szükséges javítások bejelentése a karbantartási csoportnak
  • Munkabiztonsági előírások betartatása
  • Közreműködés a dolgozókkal kapcsolatos személyügyi tevékenységben (dolgozók betanítása, teljesítményük értékelése, műszakbeosztások kidolgozása stb.)
  • Napi jelentések készítése és riportálása a vezető felé
  • Legalább középfokú végzettség
  • Gépkezelésben és beállításban szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • Határozott, magabiztos személyiség
  • Flexibilitás
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Multinacionális vállalati háttér
  • Kihívást jelentő feladatok
  • Dinamikusan fejlődő, bővülő csapat
  • 3 műszakban történő munkavégzés

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100

Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100

Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.
Helyek Kecskemét
Kategória Gyártás / Termelés
Aktiválás időpontja 2018.07.26.
Iratkozzon fel állásértesítőre