www.cvonline.hu
Csoportvezető (Debrecen)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.12.21.
Hirdetés azonosító: 802145
lejárt
FELADAT

Feladatok

 - Egy 12 technikai szakértőből   álló, 7/24 műszakban dolgozó csapat menedzsmentje, akik 2nd level támogatást   nyújtanak a T-Systems legfőbb ügyfeleinek

 - A csapat különböző műszakokban   dolgozik, incidens, változás és probléma menedzsmentbe bevonva

 - A csapat koordinálása (human management)

 - Operációs problémák és eszkalációk kezelése,   folyamatok tisztázása

 - A minőségi paramétereknek való megfelelés   biztosítása (SLA, OLA)

 - Pénzügyi felelősségvállalás a csapat operatív   költségei után

Elvárások

 - Nemzetközi környezetben szerzett tapasztalat

 - Bizonyított vezetői és menedzsment készségek

 - Kiváló kommunikációs készség angol és magyar   nyelven

 - Képesség magas nyomás alatti, illetve   folyamatosan változó környezetben való munkavégzésre

 - Proaktivitás, ügyfél-orientáltság

 - Az IT outsourcing iparág átfogó ismerete   (különösképp incidens és változásmenedzsment folyamatok)

 - A hálózati technológiák min. alapszintű   ismerete (különösen Cisco)

 - ITIL ismeretek (min. Foundation szint)

Amit kínálunk

 - Versenyképes fizetés és juttatási csomag

 - Ergonomikus, modern munkakörnyezet Debrecenben, a Tudásparkban

 - Folyamatos fejlődési lehetőség az informatika és a nyelvek területén

 - Karrierlehetőségek

 - Multinacionális környezet: részvétel a T-Systems nemzetközi projektjeiben

Kérünk, hogy magyar és angol nyelvű részletes szakmai   önéletrajzodat honlapunkon keresztül küldd el!

Link megjelenítése Állásajánlatok menüpont

Keresés   állásazonosító alapján: 80571

PROFIL