Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Csoportvezető (alkatrész gyártás)

  • Az álláshirdetés 8 napja lett aktiválva

- Az irányítása alá tartozó csoportban dolgozó munkavállalók napi munkájának irányítása, szervezése, felügyelete műszaki rajzok alapján az alkatrészgyártó üzemben
- Képzések biztosítása a csoportjában dolgozó kollégák részére
- A munkaterületen működő gépek üzemeltetésével kapcsolatos utasításokban rögzítettek maradéktalan betartása és betartatása
- Az irányítása alatt álló csoport munkájának minőségszempontú irányítása és a végrehajtás ellenőrzése
- Szükség esetén egyedi alkatrészek felülvizsgálata, újrafelhasználása

Elvárás

- Szakirányú (legalább) szakmunkás végzettség (technikus végzettség előnyt jelent)
- 2-3 év hasonló munkakörben szerzett gyakorlati tapasztalat
- Német és/vagy angol társalgási szintű nyelvtudás megléte
- Külföldi betanulás vállalása
- Többműszakos munkarend vállalása
- Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (SAP rendszer ismerete előnyt jelent)
- Műszaki rajz olvasási képesség előnyt jelent
- Komplex technikai gyártási folyamatok iránti elkötelezettség
- Erős kommunikációs készség és csapatszellem

Amit nyújtunk

- Kihívást jelentő multinacionális környezet
- Részvétel egy új gyártóüzem beindításában
- Külföldi betanulás lehetősége
- Kiemelkedő bérezési és juttatási csomag

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Betanított / Fizikai / Segédmunka > Gépkezelő
Aktiválás időpontja 2019.05.12.
Iratkozzon fel állásértesítőre