Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Csomagológép kezelő munkatárs

Human Centrum Kft.
Régió: Debrecen

Hozzáadva: 2019.04.19.
Jelentkezési határidő: 2019.05.14.

Partnercégünk nemzetközileg kiemelkedő gyógyszeripari vállalat, ami több mint 100 éves tapasztalattal szolgálja ki a gyógyszerszektor igényeit.

Feladatok:

  • Csomagoló- és termelőgépek kezelése, működtetése, kiszolgálása.
  • A gyártás zavartalan működésének felügyelete, kisebb hibák útmutató szerinti elhárítása.
  • Az előírásoknak megfelelő gyártásközi ellenőrzések elvégzése.
  • A gépek és a munkakörnyezet rendben tartása a vonatkozó előírásoknak megfelelően (tisztaság, munkavédelem, biztonságtechnika).
  • A gyártáshoz kapcsolódó dokumentáció rögzítése.

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Képesség a pontos, precíz, szabálykövető munkavégzésre

Amit kínálunk

  • Hétfőtől péntekig 3 műszakos munkarend (6-14/ 14-22 / 22-06)
  • Azonnali munkakezdési lehetőség
  • Cafeteria
  • Utazási költségtérítés
  • Hosszútávú munkalehetőség

Előnyt jelent:

  • Műszaki végzettség
  • Műszaki, karbantartási területen szerzett tapasztalat
  • Gyógyszeripari tapasztalat

Kérjük, hogy szíveskedjen kitölteni a lenti űrlapot és kattintson a "jelentkezem" gombra! Ha már regisztrált az oldalon, kérjük, hogy jelentkezzen be és ellenőrizze, hogy a megadott adatai és a feltöltött önéletrajza aktuális-e. Kérjük, hogy jelölje meg a munkához kapcsolódó bérigényt is az önéletrajzban. Ha kérdése lenne, keressen minket bizalommal a lenti email címen!

Ha az állásajánlatunk érdekelheti ismerőseit is, lent a "Megosztás" -ra kattintva ossza meg velük a Facebookon is!

Helyek Debrecen
Kategória Gyógyszeripar / Vegyipar
Aktiválás időpontja 2019.04.17.
Iratkozzon fel állásértesítőre