Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Csomagoló

Csomagoló

Trenkwalder Kft
Régió: Nyíregyháza

Hozzáadva: 2019.08.17.
Jelentkezési határidő: 2019.09.12.

Nyíregyházi partnerünk részére keresünk csomagoló munkakörbe munkatársakat.

Csomagoló

  • Termékek leszedése, tisztítása, csomagolása
  • Dobozok címkéinek kezelése
  • Könnyebb pakolási feladatok
  • Gépek kezelése
  • Sorok feltöltése és anyaggal ellátása

  • 8 ált. iskolai végzettség
  • Több műszakos munkarend vállalása
  • Monotonitástűrés
  • Előny: gyártásban szerzett tapasztalat

  • Céges buszjárat számos településről
  • Alapbér+Műszakpótlék+Bónusz
  • Cafetéria juttatás (Br. min. 18.800Ft)
  • Kiváló munkakörülmények, családias légkör
  • Azonnali munkakezdés

Kattints a jelentkezem gombra és nyerj Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Nyíregyháza
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Aktiválás időpontja 2019.08.16.
Iratkozzon fel állásértesítőre