Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Csomagoló

  • Az álláshirdetés tegnap lett frissítve

A műanyag háztartási termékeket gyártó Keter Hungary Kft. új munkatársat keres

Csomagoló

munkakörbe.

Feladatok, elvárások:

  • Előképzettséget nem igénylő, könnyű fizikai munka
  • A műszakvezető által meghatározott termékek összeszerelése és csomagolása
  • A csomagolási utasítás értelmezése, és betartása
  • Pontos, lelkiismeretes munkavégzés, monotonitástűrő képesség
  • 12 órás éjszakás/nappalos műszakos munkavégzés. (nincs csak és kizárólag nappalos pozíció)

Bérezés:

  • Alapbér: minimálbér (149 000 Ft Bruttó bér)
  • Pótlékok: 10% folyamatos pótlék, 30% éjszakai pótlék (csak az éjszakás napokra)
  • Próbaidő után Max 15% bonusz (jellemzően havi bruttó 15 - 20 000 Ft)
  • Próbaidő után Cafetéria rendszer (SZÉP kártya 13 470 Ft/hó)
  • Munkába járás támogatása 86% bérletköltség térítés, vagy céges busz igénybevétele
  • Korrekt, bejelentett munkaviszony: szabadság, szabadnap, táppénz
  • Kedvezményes dolgozói mobil telefon flotta
  • Kedvezményes dolgozói vásárlási program termékeinkből

Az érdeklődőket minden csütörtök 9.00-kor várjuk telephelyünkön (4211 Ebes Zsong völgy 2.) gyárlátogatásra, ahol lehetőség nyílik kipróbálni az új munkakört. (váltóruha használata javasolt.)

Hozd magaddal önéletrajzodat vagy küldd el elektronikusan.

Helyek Ebes
Hajdú-Bihar
Kategória Betanított / Fizikai / Segédmunka > Gyári munkás, Operátor
Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka > Csomagoló
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.03.13.
Iratkozzon fel állásértesítőre