www.cvonline.hu

Csomagoló

Hozzáadva: 2018.01.26.
Hirdetés azonosító: 1073571

Szemüveglencseforgalmazással foglalkozó multinacionális vállalat számára a keresünk nappali tagozatos diákot az alábbi pozícióra:
Feladatok:

  • Csomagolás
  • Leltározás

Elvárások:
  • Aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Legalább 2-3 nap vállalása hétfőtől péntekig 16:00-20:00 között
  • Megbízhatóság
  • Pontosság, precizitás

Juttatások:
  • Bruttó 800 Ft/óra
  • Azonnali kezdés
  • Folyamatos munkalehetőség

Előnyök:
  • Az egész hét vállalása

  • Ha felkeltettük érdeklődésed, várjuk, fényképes önéletrajzod a megadott email címre.

Munkavégzés helye:
  • Budapest