Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Csomagoló (választható munkarendben)

Régió: Budapest
Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2018.12.21.
Hirdetés azonosító: 1728396
lejárt

Habtermékek gyártásával foglalkozó IX. kerületi partnercégünk számára keresünk munkavállalókat, hosszú távra, kiemelt bérezéssel, teljes bejelentés mellett.

Ismerje meg cégünket egy rövid kisfilm segítségével: Link megjelenítése

Feladatok:

  • Habtermékek csomagolása, tekercselése, dobozolása

Elvárások:

  • Legalább 8 általános végzettség
  • Megbízhatóság, precizitás, jó kézügyesség

Munkaidő

Hétfőtől péntekig, választható műszakbeosztással, 8 órás munkarend szerint.

  • délelőttös (06:00-14:00)
  • délutáni (14:00-22:00)
  • éjszakai (22:00-06:00)

Amit kínálunk

  • Azonnali kezdés!
  • Mindenkori magyar hatályos jogszabályok szerinti foglalkoztatás
  • Lehetőség az adókedvezmények igénybe vételére
  • bruttó 160.000 Ft/hó, délután 30%, éjszaka 60% pótlék
  • Nettó 6000 Ft/hó plusz juttatás
  • Cafetéria: nettó 200 000 Ft/év
  • Előrelépési lehetőség
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk
  • Nyugdíjasok számára is

Regisztráljon honlapunkon 1 perc alatt, majd nyomja meg a jelentkezés gombot az állásajánlat oldalán és már készen is van. Munkatársaink néhány napon belül keresni fogják a megadott elérhetőségeken.

További információ és jelentkezés a E-mail cím megjelenítése e-mail címen és a 06/70-452-33-30-as telefonszámon.

Helyek Budapest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Gyártás / Termelés
Aktiválás időpontja 2018.07.27.
Iratkozzon fel állásértesítőre