www.cvonline.hu

Csomagoló - takarító

  • A hirdetés 184 napja lejárt

Mi a JÓkenyérnél hiszünk a termékeinkben, szívvel lélekkel, természetes alapanyagokból készítjük. Termékeink minősége számunkra a legfontosabb, ezért különösen nagy gondot fordítunk az üzemünkben használt eszközök tisztaságára és a higiéniára. Üzemünkben a termelés, a karbantartás és a takarítás nemzetközi szabványok szerint működik, ezek betartását folyamatosan ellenőrizzük.
Minden munkatársunkat megbecsüljük, mert mindenkinek nagy szerepe van abban, hogy a termékeinkkel elégedettek legyenek a vevőink.

Pilisszentiváni üzemünkbe 8 órás munkavégzésre keresünk precíz, munkájára igényes

CSOMAGOLÓ - TAKARÍTÓ
munkatársat

Feladatok:

  • A különböző munkafolyamatokban az egyes termékek szeletelése, csomagolása, leszedése.
  • A termékekre vonatkozó előírások megfelelőségének ellenőrzése (tömeg, külalak, szavatosság).
  • Kapcsolatot tart a termeléssel, szükség szerint visszajelzést ad a termelés és a csomagolás összhangjáról.
  • Beosztásának megfelelően elvégzi a késztermékek összekészítését is.
  • Megtisztítja, fertőtleníti a munkaállomáshoz és a munkaeszközökhöz kapcsolódó gépeket, szerszámokat, szállítóeszközöket.

Elvárások

  • Precizitás, monoton munka tűrése
  • Minimum általános iskolai végzettség

Jelentkezésüket a megadott e-mail címen vagy a Jelentkezés gombra kattintva várjuk, telefonon a következő számon érdeklődhetnek: 0620 6202106.

Helyek Pilisszentiván
Pest
Budapest
Kategória Gyártás / Termelés > Minőségbiztosítási ellenőr
Szakmunka / fizikai munka > Csomagoló, Takarító, takarítónő
Betanított / Fizikai / Segédmunka > Gyári munkás
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2018.01.29.
Iratkozzon fel állásértesítőre