Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Csomagoló raktáros

  • LAMBDA SYSTEME Kft.
  • Budapest, Pest, XI. kerület
  • A hirdetés 9 napja lejárt

A Lambda Systeme Kft. rangos, országos hálózattal rendelkező

építőanyag szakkereskedelmi vállalat.

Új termékkörünk sikeres értékesítéséhez

budai kirendeltségünkre

CSOMAGOLÓ RAKTÁROS

munkatársat keresünk.

A munkavégzés helye: Budapest, XI. kerület

Feladatok:

  • webáruházas értékesítéshez kapcsolódó raktári előkészítő feladatok
  • dobozos termékek csomagolása, szállításra történő előkészítése
  • beérkező termékek betárazása illetve árukiadása
  • könnyű fizikai munkavégzés, önjáró személyemelő használatával

Amit várunk:

  • középiskolai végzettség (legalább szakmunkás bizonyítvány)
  • aktív felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Amit nyújtunk:

  • átlátható, biztos jövedelem
  • tervezhető munkarend, egy műszakban
  • szabadságok kiadása szabályok szerint
  • stabil háttér

Előnyt jelent:

  • raktáros munkakörben szerzett tapasztalat
  • készletgazdálkodó programokban való jártasság
  • érvényes targonca vezetői engedély és gyakorlat

Jelentkezzen most!

Fényképes önéletrajzát várjuk.

Zagyva Zsuzsa
termékmenedzser

1117 Budapest, Hengermalom út 47/a.

Helyek Budapest
Pest
XI. kerület
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szakmunka / fizikai munka > Anyagmozgatás, rakodás, Raktáros, Raktáros, egyéb raktári szakmunka, Targoncavezető
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.04.16.
Iratkozzon fel állásértesítőre