Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Csomagoló-Pilisvörösvár

  • Az álláshirdetés 16 napja lett aktiválva

Édesipari termékeket gyártó pilisvörösvári partnercégünk a Szamos részére keresünk munkavállalókat CSOMAGOLÓ munkakörbe.

Amivel értékeljük munkádat:

  • elérhető bruttó 175000 Ft (nettó 116375 ft/hó)
  • Cafetéria  Szép kártya formájában 3. hónap után
  • Utiköltség támogatás

Amiben számítunk a tehetségedre:

  • csokoládék csomagolása
  • Kapott egyszerübb feladatok, utasítások végrehajtása

Ezeknek már birtokában vagy:

  • Minimum befejezett 8 általános iskolai végzettség
  • Egészségügyi alkalmasság
  • Gyors, pontos munkavégzés
  • betöltött 18. életév

Ha szimpatikusak a fent leírtak, és megfelelsz az elvárásoknak, küldd el pályázatod a jelentkezem gombra kattintva.

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: BPM/01/3621-4/2015-1519,

Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Helyek Pilisvörösvár
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Aktiválás időpontja 2019.11.22.
Iratkozzon fel állásértesítőre