Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Csomagoló (nehéz fizikai munka) - INTS/NYK/182

INT-Solution Üzleti Tanácsadó Kft.
Régió: Szabolcs-Szatmár-Bereg, Nyíregyháza

Hozzáadva: 2019.04.24.
Jelentkezési határidő: 2019.04.20.

Nyíregyházi partnercégünkhöz keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba:

Csomagoló (nehéz fizikai munka)

Ref.: Csomagoló - Csomagoló (nehéz fizikai munka) - INTS/NYK/182

Feladatok:

  • késztermékek és tartozékaik csomagolása a csomagolási lista alapján
  • kartondobozok hajtogatása, összetűzése, pántolása és címkézése
  • dobozolásra váró illetve bedobozolt termékek anyagmozgatása

Elvárások:

  • minimum általános iskolai végzettség
  • nagy teherbírás
  • 2 műszak vállalása

Előny:

  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • hosszú távú munkalehetőség
  • munkábajárás támogatása
  • kimagasló cafetéria
  • multinacionális környezet
Helyek Szabolcs-Szatmár-Bereg
Nyíregyháza
Kategória Betanított / Fizikai / Segédmunka > Gyári munkás
Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka > Csomagoló
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.03.20.
Iratkozzon fel állásértesítőre