Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu
Csomagoló - INTS/NYK/161

Nyíregyházi partnercégünkhöz keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba:

          Csomagoló (nehéz fizikai munka) - INTS/NYK/161

Feladatok:

  • Késztermékek és tartozékaik csomagolása a csomagolási lista alapján
  • Kartondobozok hajtogatása, összetűzése, pántolása és címkézése
  • Dobozolásra váró illetve bedobozolt termékek anyagmozgatása

Elvárások:

  • minimum általános iskolai végzettség
  • nagy teherbírás
  • 3 műszak vállalása

Előny:

  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • hosszú távú munkalehetőség
  • munkábajárás támogatása
  • kimagasló cafetéria
  • multinacionális környezet
Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: XVI-M-001/3773-3/2013
Munkaerő-közvetítési nyilvántartási szám: XVI-M-001/3777-2/2013
Helyek Szabolcs-Szatmár-Bereg
Nyíregyháza
Kategória Betanított / Fizikai / Segédmunka > Egyéb fizikai munka
Szakmunka / fizikai munka > Csomagoló
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2018.08.07.
Iratkozzon fel állásértesítőre