Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Csomagoló-gépkezelő (Kaba)

HSA Kft.
Régió: Kaba, Hajdú-Bihar

Hozzáadva: 2019.04.19.
Jelentkezési határidő: 2019.05.14.

Vidéki partnercégünk számára munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

Csomagoló-gépkezelő

Főbb feladatok:

  • Automatazsákoló berendezés folyamatos működésének biztosítása, ellátása a szükséges fogyó anyaggokkal, göngyöleggel (zsák, cérna ,raklap, címke)
  • Gyártástechnológiai utasítások, maradéktalan betartása
  • Kötelezően kitöltendő dokumentumok pontos vezetése, zsákos termékek zsáksúly ellenőrzése és annak adminisztrálása
  • Takarítási és tisztítási feladatok ellátása

Az állás betöltésénél elvárás:

  • Monotonitástűrés
  • Jó kézügyesség
  • Pontosság
  • Érvényes tüdőszűrő papír
  • ÚJ TÍPUSÚ TARGONVAVEZETŐI ENGEDÉLY (3324 vezetőüléses)

Amit kínálunk Önnek:

  • Azonnali munkakezdés
  • Munkába járás támogatása
  • Cafetéria

Munkavégzés helye:

  • Kaba

Amennyiben szeretné megpályázni a munkalehetőséget, küldje el fényképes önéletrajzát. Bővebb információ a 06 30 507 6387-es telefonszámon keresztül kérhető.

Helyek Kaba
Hajdú-Bihar
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Betanított / Fizikai / Segédmunka > Gyári munkás
Szakmunka / fizikai munka > Csomagoló, Targoncavezető
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.04.15.
Iratkozzon fel állásértesítőre